Екзаменатори системи сертифікації ОСП БГ

Перелік екзаменаторів системи сертифікації ОСП БГ

(станом на 01.09.21 р.)

Екзаменатори згідно процедур СОУ-С-001:2016

№ з/п П.І.Б. Професія
1. Барзилович Д.В. – експерт будівельний;
– інженер з охорони праці (будівництво).
2. Андрійчук К.М. – менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)
3. Бондаренко О.М. – інженер-консультант (будівництво)
4. Буравченко С.Г. – інженер-проектувальник
5. Бут М.О. – інженер-проектувальник
6. Височин В.М. – інженер з технічного нагляду (будівництво);
– інженер-консультант (будівництво);– виконавець робіт.
7. Власенко І.М. – інженер з інвентаризації нерухомого майна;
– технік з інвентаризації нерухомого майна.
8. Григоровський П.Є. – геодезист
9. Губень П.І. – інженер з проектно-кошторисної роботи
10. Гугля С.В. – інженер з технічного нагляду (будівництво);
– інженер-будівельник.
11. Коломоєць М.В. – інженер з проектно-кошторисної роботи
12. Кудрявцев І.Є. – менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків);
– інженер-будівельник.
13. Назаренко О.Н. – інженер з охорони праці (будівництво)
14. Непомнящий О.М. – інженер-консультант (будівництво)
15. Нечепорчук А.А. – інженер-проектувальник;
– менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків);
– експерт будівельний.
16. Прав Ю.Г. – інженер-механік (будівництво)
17. Радиш К.В. – інженер з охорони праці (будівництво)
18. Савич О.Г. – геодезист
19. Слюсаренко Ю.С. – експерт будівельний
20. Смагіна Ю.В. – фахівець з управління енергозбереженням в будівлях;
– експерт із енергозбереження та енергоефективності (будівництво та експлуатація об’єктів нерухомості у сфері збереження енергетичної ефективності будівель).
21. Фаренюк Г.Г. – експерт будівельний;
– експерт із енергозбереження та енергоефективності (будівництво та експлуатація об’єктів нерухомості у сфері збереження енергетичної ефективності будівель);

– фахівець з управління енергозбереженням в будівлях.

22. Литвиненко Л.М. – виконавець робіт.
23. Мізін С.К. – аудитор безпеки автомобільних доріг;

– інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг.

24. Малуш Н.М. – аудитор безпеки автомобільних доріг;

– інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг.

25. Лотоцький О.Б. – менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)
26. Галінський О.М. – інженер з інвентаризації нерухомого майна;
– технік з інвентаризації нерухомого майна;

– інженер-механік (будівництво).

27. Погіба О.В. – інженер-енергетик (будівництво)
28. Галінська О.В. – інженер-енергетик (будівництво)

Екзаменатори згідно процедур ISO 9712:2012


з/п
П.І.Б. Метод НК

1.

Радиш Юрій Володимирович

VT

UT

MT

2.

Цечаль Віктор Олександрович

UT

PT

3.

Гарбар Олег Олександрович

VT

UT

4.

Шевцова Яніна Вікторівна

РТ

MT

5. Шевченко Ігор Якович

VT

UT
PT

Екзаменатори згідно процедур НПАОП

Метод НК

П.І.Б.

UT Цечаль Віктор Олександрович
Радиш Юрій Володимирович
Гарбар Олег Олександрович

RT

Цечаль Віктор Олександрович
Ільченко Костянтин Павлович

РТ

Цечаль Віктор Олександрович
Шевцова Яніна Вікторівна

MT

Цечаль Віктор Олександрович
 Шевцова Яніна Вікторівна

VT

Радиш Юрій Володимирович
Гарбар Олег Олександрович