Екзаменатори системи сертифікації ОСП БГ

Перелік екзаменаторів системи сертифікації ОСП БГ

Екзаменатори згідно процедур СОУ-С-001:2016

 (станом на 15.08.22 р.)


.

№ з/п П.І.Б. Професія
1. Барзилович Д.В. – експерт будівельний;
– інженер з охорони праці (будівництво).
2. Буравченко С.Г. – інженер-проектувальник
3. Бут М.О. – інженер-проектувальник
4. Височин В.М. – інженер з технічного нагляду (будівництво);
– виконавець робіт.
5. Власенко І.М. – інженер з інвентаризації нерухомого майна
6. Губень П.І. – інженер з проектно-кошторисної роботи
7. Гугля С.В. – інженер з технічного нагляду (будівництво);
– інженер-будівельник;

– інженер з інвентаризації нерухомого майна.

8. Коломоєць М.В. – інженер з проектно-кошторисної роботи
9. Кудрявцев І.Є. – менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків);
– інженер-будівельник.
10. Назаренко О.Н. – інженер з охорони праці (будівництво)
11. Непомнящий О.М. – інженер-консультант (будівництво)
12. Нечепорчук А.А. – інженер-проектувальник;
– менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків);
– експерт будівельний.
13. Прав Ю.Г. – інженер-механік (будівництво)
14. Радиш К.В. – інженер з охорони праці (будівництво)
15. Слюсаренко Ю.С. – експерт будівельний
16. Фаренюк Г.Г. – експерт будівельний
17. Литвиненко Л.М. – виконавець робіт;

– інженер-консультант (будівництво).

18. Мізін С.К. – аудитор безпеки автомобільних доріг;

– інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг.

19. Малуш Н.М. – аудитор безпеки автомобільних доріг;

– інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг.

20. Лотоцький О.Б. – менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)
21. Галінський О.М. – інженер з інвентаризації нерухомого майна;
– інженер-механік (будівництво).
22. Погіба О.В. – інженер-енергетик (будівництво);

– інженер-будівельник;

– інженер-консультант (будівництво).

23. Галінська О.В. – інженер-енергетик (будівництво)
24. Середа Ю.В. – аудитор безпеки автомобільних доріг;

– інженер з перевірки безпеки автомобільних доріг.

25. Спицький О.М. – інженер з технічного нагляду (будівництво)
26. Терещенко Л.В. – інженер з проектно-кошторисної роботи
27. Тунік О.В. – інженер-механік (будівництво)
28. Васеньов О.В. – інженер-консультант (будівництво)

Екзаменатори згідно процедур ISO 9712:2012

 (станом на 11.07.22 р.)


з/п
П.І.Б. Метод НК

1.

Радиш Юрій Володимирович

VT

UT

MT

2. Цечаль Віктор Олександрович

РТ

UT

3.

Гарбар Олег Олександрович

VT

UT

4.

Шевцова Яніна Вікторівна

РТ

MT

5. Шевченко Ігор Якович

VT

UT
PT
6.



Рабодзей Богдан Володимирович UT
VT
MT
PT
7. Лайко Дмитро Олександрович MT

Екзаменатори згідно процедур НПАОП

 (станом на 01.12.21 р.)

Метод НК

П.І.Б.

UT Цечаль Віктор Олександрович
Радиш Юрій Володимирович
Гарбар Олег Олександрович

RT

Цечаль Віктор Олександрович
Ільченко Костянтин Павлович

РТ

Цечаль Віктор Олександрович
Шевцова Яніна Вікторівна

MT

Цечаль Віктор Олександрович
 Шевцова Яніна Вікторівна

VT

Радиш Юрій Володимирович
Гарбар Олег Олександрович