Обличчя системи сертифікації ОСП БГ

Юнацький Олександр Григорович Юнацький Олександр Григорович – керівник ОСП БГ;

– фахівець з НК ІІІ рівня кваліфікації.

Нечепорчук Анатолій Антонович Нечепорчук Анатолій Антонович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Цечаль Віктор Олександрович Цечаль Віктор Олександрович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець з НК ІІІ рівня кваліфікації.
Шевцова Яніна Вікторівна – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець з НК ІІІ рівня кваліфікації.
Бондаренко Олександр Миколайович Бондаренко Олександр Миколайович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Буравченко Сергій Григорович Буравченко Сергій Григорович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Гугля Сергій Васильович Гугля Сергій Васильович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Смагіна Юлія Вікторівна Смагіна Юлія Вікторівна – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Радиш Юрій Володимирович Радиш Юрій Володимирович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець з НК ІІІ рівня кваліфікації.
Гарба Олег Олександрович Гарба Олег Олександрович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
 – фахівець з НК ІІІ рівня кваліфікації.
Кудрявцев Іван Єфремович Кудрявцев Іван Єфремович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Коломоєць Марина Вікторівна – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
-фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Губень Петро Іванович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Савич Олександр Григорович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Височин Володимир Миколайович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Бут Максим Олександрович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Слюсаренко Юрій Степанович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Євстіфєєв Вячеслав Валентинович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Фаренюк Геннадій Григорович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Григоровський Петро Євгенович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Назаренко Олег Миколайович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Непомнящий Олександр Михайлович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Власенко Ігор Миколайович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Барзилович Дмитро Владиславович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.
Прав Юрій Григорович – екзаменатор Системи сертифікації ОСП БГ;
– фахівець будівельної галузі кваліфікаційного рівня провідний.